FAQ

10 nejčastějších dotazů

1. Co přesně je patentovaný stavební konstrukční systém NIDYON?

Systém NIDYON je moderní metoda stavebnictví, která umožňuje výstavbu nízkoenergetických a pasivních rodinných domů. Systém využívá inovativní technologie a materiály, které zaručují vysokou účinnost a energetickou úspornost budovy.

2. Jaké výhody mi tento systém nabízí oproti tradičním stavebním metodám?

Technologie NIDYON vám nabízí řadu výhod, včetně kratší doby výstavby, lepší tepelné izolace, snížených nákladů na vytápění a chlazení a celkově nižší ekologické zátěže. Díky efektivitě konstrukčního systému také snižujeme množství stavebního odpadu.

3. Můžu si postavit dům svépomocí s vaším systémem?

Ano, systém NIDYON je navržen tak, aby byl přístupný i pro samostatnou výstavbu. Poskytneme vám veškeré potřebné materiály, návody a podporu, abyste mohli svůj dům postavit svépomocí.

4. Jaké typy domů mohu s vaším systémem postavit?

Nabízíme široký výběr typových projektů, včetně bungalovů, patrových domů a rodinných domů s více bytovými jednotkami. Pokud máte specifické požadavky, jsme schopni projekt přizpůsobit vašim individuálním potřebám.

5. Je možné pomocí vašeho systému provést i rekonstrukci stávajícího domu?

 Ano, systém NIDYON lze využít i pro rekonstrukci a modernizaci stávajících objektů. V rámci rekonstrukce můžeme vylepšit energetickou účinnost domu a přizpůsobit ho aktuálním standardům nízkoenergetického a pasivního bydlení.

6. Jak dlouho trvá výstavba domu pomocí vašeho systému?

Doba výstavby se liší podle velikosti a složitosti projektu, ale díky efektivitě konstrukčního systému je proces výstavby značně rychlejší ve srovnání s tradičními metodami. Průměrně můžete očekávat, že hrubá stavba bude hotova již za několik týdnů.

7. Jaké jsou náklady na výstavbu domu se  systémem NIDYON?

Náklady se liší v závislosti na velikosti a typu projektu. Nicméně díky optimalizaci procesů a materiálů se snažíme udržet ceny konkurenceschopné. Rádi vám poskytneme detailní cenovou kalkulaci na základě vašich konkrétních požadavků

8. Poskytujete záruku na domy postavené pomocí systému NIDYON?

Ano, na všechny naše domy poskytujeme záruku, která pokrývá jak materiál, tak i provedení prací. Specifické podmínky záruky vám rádi sdělíme v rámci individuálního jednání.

9. Jak mohu začít s realizací svého projektu?

Pro zahájení projektu nás nejprve kontaktujte s vašimi požadavky. Následně s vámi probereme všechny detaily, včetně výběru typového projektu a případných úprav. Poté vám poskytneme cenovou nabídku a po jejím schválení můžeme začít s realizací.

10. Kde mohu získat další informace o stavebním konstrukčním systému?

Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, kde vám náš tým odborníků rád odpoví na veškeré dotazy.